6 stycznia 2017 Pani Poprawna 4Comment

Pierwsze podsumowanie roku Pani Poprawnej – pierwsze trzy miesiące jej istnienia! To ważny czas tak samo dla bloga, jak i dla mnie. Co wydarzyło się w 2016 roku? Jakie zmiany nastąpiły? Czy był to dobry rok? Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie poniżej, a ja już teraz chcę serdecznie podziękować wszystkim moim Czytelnikom, bez których Pani Poprawna by nie istniała. Dziękuję za Waszą obecność, aktywność oraz z utęsknieniem czekam na dzień, w którym zabierzecie głos w dyskusji pod wpisami, a także na portalach społecznościowych ♥

Rok 2016

był dla mnie czasem ogromnych zmian – od zmiany światopoglądu, przez założenie bloga Pani Poprawna, aż po rozpoczęcie mojej pierwszej pracy w przyuczonym zawodzie. 2016 na pewno był udanym rokiem. Pani Poprawna powstała we wrześniu, a statystyki już na tym etapie są zadowalające ;)

W ciągu tak krótkiego okresu funkcjonowania Pani Poprawnej, bloga odwiedziło 900 osób i miał 3200 odsłon. Wynik jest o tyle zadowalający, że te statystyki powstały na podstawie zwykłego, samoistnego funkcjonowania bloga, bez jakichkolwiek kosztów, opłat za reklamę czy promowanie bloga.

Najchętniej czytanym wpisem był „Streetworkout Twoim nowym sposobem na życie”, zrealizowany we współpracy z Krystianem Ozgą. Na drugim miejscu ulokował się wpis „5 komplementów, które chciałby usłyszeć Twój facet”, natomiast trzecie miejsce zajął wpis „Proste sposoby na jesiennego doła”.

this-summer-1

Podsumowanie – portale społecznościowe

Nie zapominajmy o Waszej aktywności na portalach społecznościowych. Na tym polu bezkonkurencyjnie upodobaliście sobie Instagram, gdzie jest Was aż 950 osób, za co serdecznie dziękuję! Na drugim miejscu Twitter – 240 obserwujących. Facebook powolutku się rozwija, niestety Facebook nie jest mocną stroną Pani Poprawnej i tutaj jest Was 87, ale również za to serdecznie Wam dziękuję! Każda Wasza aktywność wiele dla mnie znaczy i sprawia, że mam ochotę rozwijać i siebie i Panią Poprawną! Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za to, że jesteście tutaj ze mną i razem tworzymy Panią Poprawną.

wesolych-12

Pozytywne podejście do życia

Rok 2016 pomógł mi otworzyć oczy na przyszłość oraz to, czego chcę od życia. Wiem, co jest dla mnie ważne i powolutku dążę do celu :) Zrozumiałam jak ważne są w życiu pasje, realizowanie własnych marzeń oraz życie tu i teraz. Nie można żyć ciągle z myślą o jutrze, nie ciesząc się z tego co jest teraz, bo jutra może nie być. Dążymy do tego, by mieć więcej i więcej. Spójrzmy na to, co mamy teraz i cieszmy się z tego, jednocześnie spełniając nasze plany i osiągając założone wcześniej cele.

Rozwój osobisty

Przyszedł też czas na pierwszą pracę w przyuczonym zawodzie. Przyznam szczerze, że był to dla mnie spory stres, ponieważ miałam wielkie wątpliwości, czy aby uczelnia na pewno dobrze mnie przygotowała. Na szczęście praca utwierdziła mnie w moim wyborze kierunku studiów oraz kariery zawodowej i teraz już jestem pewna, że robię to, co lubię.

this-summer-3

Plany na 2017 rok

Moje plany na 2017 rok to na pewno dalsze rozwijanie bloga. Moim marzeniem jest, aby było Was tu, moi Kochani, jak najwięcej i aby dobrze Wam się czytało moje teksty oraz aby okazały się przydatne :) Na 2017 rok zaplanowałam dwie zagraniczne podróże – mam nadzieję, że uda się spełnić te plany i że będę mogła podzielić się z Wami relacją z tych podróży. Na pierwszym miejscu stawiam rozwój osobisty, dlatego oprócz rozwoju bloga, pragnę również wspinać się po szczeblach kariery zawodowej, a w szczególności zdobyć tytuł magistra (plany na rok 2018, ale warto pomarzyć i działać już teraz :) ). Zamierzam realizować swoje pasje, w tym dalej jeździć konno. Od przyszłego tygodnia ruszam na kurs tańca towarzyskiego, co również było jednym z moich planów na 2017 rok! Nie ma na co czekać – zaczynam realizować swoje plany! Oby nadchodzący rok był pełen inspirujących chwil!

Dziękuję, że jesteście ♥

Jak wygląda Wasze podsumowanie roku 2016 oraz jakie macie plany na nadchodzący rok? :)

 • Karolina Szamotuło-Wilk

  W jakim zawodzie rozpoczęła Pani karierę?

  • Pani Poprawna

   Rozpoczęłam pracę w kancelarii radcy prawnego. Wciąż zostało mi 1,5 roku studiów :)

   • Karolina Szamotuło-Wilk

    Gratuluję! Widzę, że chyba jesteśmy na tych samych studiach. ? i również mam 1,5 roku do końca. Z tym że aktualnie pracuję w księgowości. Życzę powodzenia na sesji. ?

    • Pani Poprawna

     Dziękuję serdecznie za miłe słowa :) Również życzę powodzenia podczas sesji oraz sukcesów w pracy! :)